W jaką rozrywkę zainwestować, aby przyciągnąć nowych gości hotelowych?

Branża hotelowa w Polsce charakteryzuje się bardzo dużą konkurencyjnością. Baza noclegowa w miejscowościach turystycznych jest niezwykle szeroka, dlatego też właściciele hoteli coraz częściej decydują się na niestandardowe rozwiązania oraz dodatkowe atrakcje hotelowe, które przyciągnęłyby do nich gości. W jaką rozrywkę w hotelu warto zainwestować, aby zachęcić turystów oraz gości biznesowych do odwiedzin? Jak zagospodarować wolną przestrzeń na przykład w piwnicy hotelu, aby była ona przytulna i użytkowa? Podpowiadamy, jakie atrakcje hotelowe przyciągają gości i umilają im pobyt podczas wyjazdów służbowych lub urlopu z rodziną.

hotel recepcja

Ciekawe atrakcje hotelowe dla każdego to podstawa

W żadnym porządnym hotelu nie może zabraknąć… rozrywki. Choć nie wydaje się to takie oczywiste, bo wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na standard w pokojach hotelowych oraz ofertę cenową czy menu restauracji, to atrakcje hotelowe w miejscach noclegowych są niezwykle istotne. Pole do minigolfa lub szachy ogrodowe to idealne rozwiązanie, aby odpocząć po ciężkim dniu wypełnionym spotkaniami biznesowymi lub szkoleniami dla pracowników. Tego typu rozrywka hotelowa sprzyja integracji i relaksowi. Nadaje się zarówno dla dorosłych i na pewno uprzyjemni wyjazd służbowy, ale sprawdzi się również dla rodzin z dziećmi, które wybrały się na wakacje. Dużą zaletą pola do minigolfa jest fakt, że może ono znajdować się w hotelowym ogrodzie, ale nie tylko. Miejsce do gry w minigolfa można zorganizować także wewnątrz budynku, na przykład w niezagospodarowanych do tej pory piętrach poniżej parteru.

Ciekawą rozrywką hotelową będą również sale gier. Można w nich postawić stoły do bilardu oraz stoły z piłkarzykami, a także telewizor z konsolą i odpowiednimi propozycjami gier zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. W hotelowych salach rozrywki warto również przygotować półki z planszówkami oraz inne akcesoria, które na pewno zainteresują zarówno najmłodsze dzieci, które przyjdą tam bawić się z rodzicami po południu, jak i dorosłych, którzy będą tam chcieli spędzić wieczór po ciężkim dniu i nieco odpocząć. Pole do minigolfa, pokój zabaw oraz szachy w ogrodzie hotelowym to idealne formy rozrywki hotelowej, która na pewno przyciągnie do Twojego hotelu wielu gości, którzy będą szukali czegoś więcej niż wygodnego łóżka i po skończonych aktywnościach służbowych lub prywatnych będą chcieli zaznać jeszcze odrobiny relaksu i rozrywki.

minigolf

Postaw na solidne wykonanie i wysoką jakość

Decydując się na inwestycję w minigolfa drewnianego idealnego do ogrodu hotelowego lub minigolfa wewnątrz budynku, a także na inne formy rozrywki hotelowej, warto zdecydować się na ofertę renomowanej firmy. Postaw na usługi przedsiębiorstwa, które zajmuje się wykonywaniem projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz jego kompleksową realizacją. Dzięki temu uzyskasz pole do minigolfa lub salę gier i zabaw, które będą dopasowane do Twoich potrzeb oraz do średniej liczby gości odwiedzających Twój hotelu w ciągu tygodnia, a także do rozmiarów miejsca, które na daną atrakcję hotelową chcesz przeznaczyć. Korzystając z wysokiej jakości usług, masz pewność, że pole do minigolfa będzie odpowiednio zaprojektowane oraz dobrze wyposażone, a sala gier na pewno dostarczy rozrywek zarówno dużym, jak i małym gościom Twojego kompleksu hotelowego. Pamiętaj, że od szczęścia i zadowolenia z pobytu Twoich gości zależy to, czy zdecydują się oni wrócić do Twojego hotelu i czy polecą go swojej rodzinie oraz znajomym.