Marka Ditex – prezentacja

Marka DITEX to dziś jeden z najważniejszych w Polsce dystrybutorów wysokiej klasy automatyki do bram oraz bram szybkobieżnych i spiralnych od najbardziej szanowanych producentów tego typu rozwiązań. Trudno dziś wyobrazić sobie bramy garażowe, szlabany czy wszelkiego rodzaju bramy przemysłowe bez możliwości obsługi ich w sposób automatyczny. W kwestii ich instalacji nie można jednak zaufać byle komu – jedynie najlepsi producenci są w stanie zapewnić najwyższą jakość i trwałość systemów do bram i drzwi. I to właśnie dzięki DITEX dostęp do tego typu rozwiązań jest dziś w Polsce możliwy.

Gama produktów w ofercie Ditex

Ditex to przede wszystkim wyłączny dystrybutor wysokiej klasy automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych oraz bram rolowanych, bram spiralnych i szybkobieżnych bram PCV światowej klasy producentów takich jak Roger Technology, Ditec Entrematic i B.M.P. To właśnie dzięki ofercie marki wielu przedsiębiorców i właścicieli punktów handlowych może dziś korzystać z niezawodnych rozwiązań opartych o najlepsze komponenty i systemy stosowane w całej Europie. Obok automatyki i bram szybkobieżnych w ofercie marki można spodziewać się także wytrzymałych na intensywne użytkowanie szlabanów automatycznych, automatyki do drzwi oraz wszelkich akcesoriów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania bram automatycznych – pilotów, central sterujących, fotokomórek, lamp ostrzegawczych, klawiatur, przełączników czy systemów kontroli dostępu. Każde z nich zostały przygotowane tak, by współpracować z dostępnymi w ofercie Ditex automatami do bram i szlabanami, co oczywiście oznacza że możliwe jest idealne dopasowanie wszystkich komponentów do siebie i osiągnięcie w ten sposób ich optymalnej wydajności.

Usługi dodatkowe

Ditex cieszy się dobrą sławą nie tylko dzięki dostępnemu asortymentowi bram szybkobieżnych i automatyki, ale też ze względu na podejście do klienta. Korzystając z oferty Ditex można spodziewać się nie tylko fachowego doradztwa technicznego i handlowego w zakresie automatyki do bram i dostępnych w ofercie rozwiązań, ale też przede wszystkim bardzo szerokiego asortymentu i profesjonalnej obsługi gwarantującej dopasowanie bramy lub automatyki do bardzo indywidualnych wymagań każdego klienta. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dealerzy współpracujący z Ditex, klienci mogą spodziewać się fachowego podejścia do tematu i ograniczenia przestojów związanych z pracami montażowymi do absolutnego minimum.

Niezwykle ważnym w kontekście systemów bram automatycznych aspektem jest oczywiście gwarancja, którą Ditex oferuje ze wszystkimi dostępnymi produktami na okres dwóch lat. To właśnie tego typu podejście do klienta pozwoliło marce ustabilizować swoją pozycję na rynku i przyciągnąć do siebie producentów takich jak Roger Technology czy B.M.P, którzy dzięki Ditex są dziś dostępni na polskim rynku.

Dlaczego Ditex?

Wybór produktów z oferty Ditex to dziś jedna z najszybszych form dostępu do bram, napędów i automatyki do bram światowej klasy producentów. Z asortymentem produkowanym przez marki  Roger Technology i Ditec Entrematic oraz bramami szybkobieżnymi i spiralnymi od B.M.P z pewnością nie mają sobie równych na polskim rynku. Można dziś z powodzeniem stwierdzić, że poszukując fachowego doradztwa technicznego, nowych rozwiązań do swojej przestrzeni przemysłowej i handlowej, to właśnie Ditex powinien być pierwszym miejscem kontaktu. Z profesjonalną obsługą i niezawodnym systemem serwisowym trudno prosić o lepszego dostawcę.

Więcej na stronie dystrybutora bram: