Jak zamawiać kosmetyki Oriflame?

Kosmetyki Oriflame, choć możliwe do zdobycia jedynie poprzez zamówienie katalogowe, a więc u konsultantki lub w przypadku samych konsultantek, przez Internet, cieszą się wśród wielbicielek dobrej pielęgnacji nieustannie rosnącą popularnością. I choć wybór i konkurencja na rynku kosmetycznym są dziś spore, po kosmetyki Oriflame sięgają dziś zarówno kobiety, które ufają im od lat i nie wyobrażają sobie innej pielęgnacji, jak i szerokie grono nowych użytkowniczek chętnych poznać je bliżej. Chcesz skorzystać z oferty marki ale nie wiesz, jak zamawiać kosmetyki Oriflame? Podpowiadamy.

Znajdź swoją konsultantkę

Najłatwiejszym sposobem zdobycia kosmetyków Oriflame i wypróbowania ich na własnej skórze jest oczywiście złożenie zamówienia u jednej z wielu konsultantek marki działających dziś właściwie w każdym większym i mniejszym mieście. Jako że konsultantem Oriflame może zostać każdy, bez względu na wiek, płeć, zainteresowania czy miejsce zamieszkania, szansa znalezienia godnej zaufania konsultantki w swoim otoczeniu jest naprawdę duża, a to już pierwszy krok do zapoznania się z kosmetykami Oriflame. Poproś swoją konsultantkę o najnowszy katalog i wybierz to, co interesuje Cię najbardziej. Konsultantka zamówi produkty w Twoim imieniu, a po ich odbiorze przekaże paczkę Tobie. To łatwy i szybki sposób na zdobycie kosmetyków Oriflame, bez ryzyka wykonywania opłat w Internecie czy konieczności zakupów w ciemno. Konsultanci znają produkty marki doskonale, a często sami testują je na swojej skórze i chętnie pomogą Ci w dobrze tych najlepszych!

Nie znasz żadnej konsultantki, ale interesują Cię kosmetyki Oriflame? Nic nie szkodzi! Na stronie internetowej marki można znaleźć dziś nie tylko aktualny katalog, identyczny z tym który w formie papierowej dostają do ręki wszyscy konsultanci, ale też wyszukiwarkę konsultantów w Twojej okolicy. To doskonała szansa na nawiązanie nowej znajomości z osobą, która wie o kosmetykach marki znacznie więcej i może doradzić Ci w kwestii zakupów, a jednocześnie realizować wszystkie Twoje zamówienia.

Zostań konsultantką Oriflame

Znasz i lubisz kosmetyki Oriflame, ale zawsze korzystasz przy zamówieniu z oferty konsultanta? Jeśli dysponujesz odrobiną wolnego czasu, a polecanie produktów których próbujesz przychodzi Ci naturalnie, zostań konsultantką marki i ciesz się licznymi rabatami na kosmetyki dostępnymi wyłącznie dla Klubowiczów. Rejestracja jest niezwykle prosta i wymaga jedynie wypełnienia odpowiedniego formularza na stronie internetowej marki lub u zaufanych sponsorów, którzy zapraszając Cię do swojego grona mogą stać się Twoimi mentorami i wspomóc w pierwszych krokach pracy jako konsultant Oriflame. Konsultant otrzymuje po rejestracji własne hasło do logowania na stronie internetowej, z poziomu której może składać swoje zamówienia zarówno dla klientów, jak i dla samego siebie. To szybkie, łatwe i naprawdę korzystne. Dlaczego?

Kupno kosmetyków z poziomu konta konsultanta to niezwykła wygoda – produkty zamawiasz online, korzystając z cen o minimum 20% niższych niż ceny katalogowe, a jeśli zechcesz pracować w charakterze konsultanta i zaczniesz składać zamówienia dla innych, zbierając punkty zyskasz dostęp do kolejnych promocji. W efekcie wielu konsultantów Oriflame ma szansę wypróbowania najbardziej interesujących ich kosmetyków w atrakcyjnych cenach, zyskując pierwszeństwo dostępu do ich zamawiania. Najlepszą częścią bycia konsultantem Oriflame jest jednak to, że nie masz zobowiązania do wykonywania określonej ilości zamówień w miesiącu – swoją karierę z marką możesz rozwijać we własnym tempie, w międzyczasie korzystając ze zniżek na własne kosmetyki!