Jak wygląda zarabianie w Oriflame?

Zarabianie z Oriflame opiera się przede wszystkim na bezpośredniej sprzedaży kosmetyków oferowanych w aktualizowanych co trzy tygodnie katalogach produktów. Konsultanci dostarczają katalogi do swoich klientów, zbierają zamówienia, realizują je z pomocą swojego konta na stronie Oriflame i zyskują marżę ze sprzedaży zamówionych produktów. Okazuje się jednak, że to nie jedyna droga do zarabiania z Oriflame, a jedynie początek kariery, jaką można zbudować z marką. Jak wygląda zarabianie w Oriflame i ile tak naprawdę można zarobić pracując jako konsultant marki kosmetycznej?

Sprzedaż kosmetyków Oriflame – podstawowa rola każdego konsultanta

Dołączając do klubu Oriflame możesz wykorzystać dostępne zniżki na własne zakupy, lub rozpocząć przygodę ze sprzedażą i rozpocząć budowanie własnej kariery konsultanta. Dzięki sprzedaży bezpośredniej produktów możesz w łatwy i szybki sposób zarobić od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych, zależnie od tego jak wiele zamówień uda Ci się zrealizować w przeciągu jednego okresu katalogowego, czyli trzech tygodni. Dzięki dostępnej dla każdego konsultanta zniżce 20% na wszystkie zamówienia, kupując produkty  taniej i sprzedając je po cenie katalogowej możesz zarobić niemałe pieniądze, nie rezygnując przy tym ze szkoły, wolnego czasu czy pracy na pełnym etacie. Dzięki możliwościom, jakie daje współcześnie Internet i jakie proponuje dla swoich konsultantów marka Oriflame, za darmo zbudujesz swoją stronę internetową i dosięgniesz do jeszcze większego grona potencjalnych klientów promując produkty, które naprawdę lubisz i polecasz. To proste i naprawdę efektywne!

Budowanie sieci sprzedaży – zarabiaj jako konsultant i lider zespołu

Każda Konsultantka i Konsultant Oriflame może zapraszać do współpracy kolejne osoby, budując w ten sposób swój zespół i pracując grupowo na większe zyski marki. Tworzona w ten sposób sieć sprzedaży nazywana jest w Oriflame opcją biznesową, dającą konsultantom szansę na zarobienie znacznie większych pieniędzy niż wyłącznie poprzez sprzedaż bezpośrednią. Rozwijanie własnej sieci sprzedaży umożliwia zdobywanie coraz wyższych poziomów procentowych w tzw. Drodze do Sukcesu, co przekłada się na wyższe dochody i dodatkowe bonusy związane z osiąganiem wysokich obrotów ze sprzedaży.

Praca w Oriflame opiera się o schemat Marketingu Wielopoziomowego, w którym to Ty jako konsultant decydujesz o tym jak zagospodarujesz swój czas pracy i jakie efekty przyniosą Twoje działania. Pamiętaj, że tworząc silną sieć sprzedaży opartą na konsultantach, którzy faktycznie chcą zarabiać na sprzedaży kosmetyków i będą wraz z Tobą dążyć do osiągania jak najlepszych wyników, masz szansę na szybkie awansowanie na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu i zdobywanie kolejnych nagród i premii z nimi związanych. Dobrze zorganizowana sieć będzie dla Ciebie źródłem przychodu pasywnego, które regularnie zasilają Twoje konto bez poczucia, że spędzasz całe dnie w pracy. Jako dobry lider wspierający swój zespół nie musisz nawet samodzielnie realizować zamówień – wystarczy, że będziesz szkolić swoich podopiecznych, pokażesz im drogę do sukcesu i zachęcisz do budowania własnych zespołów, a dodatkowo zajmiesz się promocją własnej marki w sieci i nie przestaniesz rozbudowywać własnego zespołu. Działanie z Oriflame nie jest klasyczną pracą na etacie, ale ma za sobą zdecydowanie wiele atutów, na które trudno liczyć pracując w biurze.

Po co budować sieć sprzedaży w Oriflame i jak na tym zyskać?

Decydując się na budowę własnego zespołu i sieci sprzedaży nie musisz martwić się o pieniądze czy pracować wtedy, gdy nie masz na to ochoty. To Ty decydujesz o własnym czasie pracy i poprzez szkolenie swoich konsultantów zdejmujesz z siebie obowiązek samodzielnego sprzedawania dużej ilości kosmetyków. To do Ciebie należy też decyzja o tym z kim pracujesz – wybieraj do swojego zespołu ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i zainteresowanie kosmetykami, a zarabianie stanie się czystą przyjemnością. Pamiętaj, że budując swoją karierę z Oriflame, to Ty decydujesz o każdym jej etapie i tempie, w jakim awansujesz na kolejne poziomy. Czego możesz po nich oczekiwać? Jako menadżer 12% będziesz zarabiać co 3 tygodnie od 300 do 800 zł, 15% od 1000 do 1500 zł, a 20% od 1500 do 2500 zł. W Oriflame okres rozliczeniowy przypada co 3 tygodnie, wobec czego w roku możesz liczyć nie na 12, a aż 17 wypłat. Więcej o progach punktowych i zarobkach na poszczególnych poziomach dowiesz się pod adresem: http://gierzkiewicz.pl/zarabiaj-z-oriflame/.